Obserwatorzy

środa, 8 lutego 2012

Gazetka

Hej. 

Dzisiaj spotkałyśmy się z paulą i werą u paulii i robiłyśmy gazetkę walentynkową do szkoły...
zrobiłyśmy chyba ze 100 serc, takich ozdobionych itp. Później wzięłyśmy bibułę ii poszłyśmy na dół i farbowałyśmy sobie na kolorowo włosy(na zielono, biało, pomarańczowy kolor). Na koniec grałyśmy w prawdę i wyzwanie. A teraz jestem w domu, gadałam z paulą na skype i teraz piszę.


Pa.

2 komentarze: