Hej.
Dzisiaj spotkałyśmy się z paulą i werą u paulii i robiłyśmy gazetkę walentynkową do szkoły...
zrobiłyśmy chyba ze 100 serc, takich ozdobionych itp. Później wzięłyśmy bibułę ii poszłyśmy na dół i farbowałyśmy sobie na kolorowo włosy(na zielono, biało, pomarańczowy kolor). Na koniec grałyśmy w prawdę i wyzwanie. A teraz jestem w domu, gadałam z paulą na skype i teraz piszę.
Pa.
Ahh.. uwielbiam farbowanie włosów bibułą ♥
OdpowiedzUsuńWe are waiting for photos with new hair color!!
OdpowiedzUsuń